Logo Polska Izba Konopi

Statut Polskiej Izby Konopi

Polska Izba Konopna zrzesza przedsiębiorców prowadzących na terytorium RP działalność produkcyjną, handlową lub usługową w zakresie wytwarzania, przetwórstwa, handlu lub zastosowania produktów z konopi.
Pobierz status w PDF
Polska Izba Konopi Lupa Certyfikacja
Pole legalnych konopi w Polsce
podpis polskia izba gospodarcza konopi

Cele i działania Polskiej Izby Konopi

Konopna Izba Gospodarcza powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Wolne Konopie. Ciągły rozwój tej  branży w Polsce spowodował konieczność powstania instytucji zrzeszającej oraz reprezentującej przedsiębiorców funkcjonujących w tym obszarze.
zaprzysiezenie
01
Reprezentowanie
i ochrona interesów swoich członków w zakresie ich działalności gospodarczej, w szczególności wobec organów władzy publicznej i innych instytucji państwowych, organizacji krajowych i zagranicznych.
02
Opiniowanie
projektów aktów prawnych odnoszących się do funkcjonowania gospodarki, zwłaszcza dotyczących uprawy, przetwórstwa handlu lub zastosowania 
produktów z konopi.
03
Ochrona
krajowej produkcji i własności.
04
Tworzenie
warunków gospodarczych i kulturowych sprzyjających podejmowaniu działalności w zakresie przemysłowej uprawy i przetwórstwa konopi oraz wymiany gospodarczej opartej na tym przemyśle.
05
Działanie
na rzecz rozwoju i unowocześnienia wszelkich gałęzi przemysłu, w którym wykorzystywane są konopie, w tym inicjowanie i prowadzenie badań.

Przyłącz się 
do naszej konopnej 
inicjatywy gospodarczej!

Zostań członkiem 
Polskiej Izby Konopnej

Po wypełnieniu formularza otrzymasz deklarację przystąpienia do wypełnienia oraz dokładną instrukcję jak złożyć dokument, żeby zostać członkiem Polskiej Izby Konopi. Aktywując przycisk odbierz deklarację, wyrażasz dodatkową zgodę na otrzymywanie emaili od Polskiej Izby Konopi. 
Odbierz deklarację
Przeczytaj, w jaki sposób dbamy o Twoje dane osobowe w naszej Polityce prywatności.
logo_WK-1frontendkombinat.konopny-logotype-2019-05-289x300AW_logo_RGB_hiRes_whiteBGLogo Polska Izba Konopi

Kto może zostać członkiem
Polskiej Izby Konopi?

Członkiem zwyczajnym Izby może zostać każda osoba prawna, jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, której ustawa przyznaje zdolność prawną lub osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą w zakresie wytwarzania, przetwórstwa, handlu lub zastosowania produktów z konopi.

Pobierz, wydrukuj i wypełnij deklarację i napisz do nas na biuro@polskaizbakonopi.pl – poinstruujemy jakie będą następne kroki!
Pobierz Deklarację Przystąpienia do Polskiej Izby Konopi w PDF
Polska Izba Konopna zrzesza przedsiębiorców prowadzących na terytorium RP działalność produkcyjną, handlową lub usługową w zakresie wytwarzania, przetwórstwa, handlu lub zastosowania produktów z konopi.

Tworzymy warunki gospodarcze i kulturowe sprzyjające podejmowaniu działalności w zakresie przemysłowej uprawy i przetwórstwa konopi, oraz wymiany gospodarczej opartej na tym przemyśle.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie i indywidualne doradztwo regulacyjne oraz biznesowe.
Polityka Prywatności
Copyright © 2023 - Polska Izba Konopi
cross